Stenersgata 1A,
0055 Oslo

T: +47 995 06 565
F: +47 947 64 141

Våre ansatte

Flemming Hegerstrøm

Daglig leder
+47 924 39 526
flemming@hospitality.no

Haakon Skaarer

COO / Styreformann
+47 908 80 328
haakon@hospitality.no

Mats Hundvin Eliassen

Produktsjef
+47 930 06 564
mats@hospitality.no

John Doe
Designer

Knut Erik Borgen

Utviklingssjef

keb@hospitality.no

Awais Ahmed

Prosjektsjef
+47 472 78 701
awais@hospitality.no

Nanna Bendixen

Prosjektleder
+47 942 85 185
nanna@hospitality.no

Sondre Rosenborg

Junior prosjekleder
+47 986 28 560
sondre@hospitality.no

Jan Olav Flottorp

Opplæringsansvarlig / Fagkonsulent
jof@hospitality.no

Simen Sundal Myrum

Salgssjef
+47 481 86 678
simen.myrum@hospitality.no

Roger Sletta

KAM
+47 930 89 768
roger@hospitality.no

 

 

 

Ronny V. Svendsen

Teknisk sjef
+47 924 05 743
ronny@hospitality.no

Kontakt oss for mer informasjon

Vi hjelper deg gjerne med utfyllende informasjon om våre produkter og tjenester eller svarer på spørsmål som du måtte ha. Bruk gjerne skjemaet under eller kontakt en av våre ansatte direkte.