Mølleparken 6,
0459 Oslo

T: +47 995 06 565
F: +47 947 64 141

Våre ansatte

Flemming Hegerstrøm

Daglig leder
+47 924 39 526
flemming@hospitality.no

Haakon Skaarer

COO / Styreformann
+47 908 80 328
haakon@hospitality.no

Mats Hundvin Eliassen

Produktsjef
+47 930 06 564
mats@hospitality.no

Knut Erik Borgen

Utviklingssjef
keb@hospitality.no

Ronny V. Svendsen

Teknisk sjef
+47 924 05 743
ronny@hospitality.no

Awais Ahmed

Prosjektsjef
+47 472 78 701
awais@hospitality.no

Øyvind Andresen

Salgssjef
+47 957 33 036
oyvind@hospitality.no

Roger Sletta

KAM
+47 930 89 768
roger@hospitality.no

 

Kontakt oss for mer informasjon

Vi hjelper deg gjerne med utfyllende informasjon om våre produkter og tjenester eller svarer på spørsmål som du måtte ha. Bruk gjerne skjemaet under eller kontakt en av våre ansatte direkte.